EGE ÜNİVERSİTESİ

Atatürk Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu

Mezun Kart Duyurusu

Değerli Mezunlarımız,

Ege Üniversitesinin önlisans, lisans, yüksek lisans, doktora programlarından herhangi birini tamamlamış ve mezuniyet belgesi almış olan siz değerli mezunumuz, şimdi mezunkart almak çok daha kolay!

Mezun kartımızla Üniversitemize 7/24 giriş-çıkış yapabilir, sosyal tesislerimizden (Lokal, Kit Vak, Konuk Evi, Kış Bahçesi, Havuz, Spor Salonları), kütüphanemizden ayrıca anlaşmalı olduğumuz çeşitli kolej, hastane ve diğer kurumlardan indirimli şekilde Mezun Kart ile faydalanabilirsiniz.

www.mezun.ege.edu.tr/?page_id=1560 bu adresi tıkladığınızda karşınıza bir form çıkacak. Bu formu doldurup göndermenizi ve kariyeregem@gmail.com adresimize vesikalık fotoğrafınızı, nüfus cüzdanınızı tarayıp gönderirseniz 15 gün sonra kartınız hazır olacaktır. Size hazır olduğunda maille bilgi verilecektir. İsterseniz bu formu doldurup vesikalık fotoğrafınız ve kimlik fotokopinizle siz veya arkadaş/yakınınız aracılığıyla ofisimize gelerek başvuru da yapabilirsiniz. İzmir dışında ikamet eden mezunlarımıza mezun kartları ücretsiz şekilde iadeli taahhütlü PTT postayla kartlar teslim edilecektir. İzmir ve çevre ilçelerde ikamet eden mezunlarımız ise kartlarını aşağıdaki adresten kendileri veya yakınlarıa aracılığıyla teslim alabilirler. 

Adres: Ege Üniversitesi Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı/ Mezunla İlişkiler, Başarı ve Kariyer Ofisi Fen Fakültesi B Blok Bornova/İZMİR

Tel: 0 232 311 3594-3856-2145

e-mail: kariyeregem@gmail.com